Technologia DURATIQ w Polsce

Firma Floor Solutions jest pierwszą firmą w Polsce, która zakupiła innowacyjną maszynę DURATIQ. DURATIQ 6 to wiodący system nowej generacji służący do szlifowania oraz polerowania betonu. Co więcej, system został również zaakceptowany przez firmę SIKA dla jej procesów przygotowania podłoża.

HTC Academy

Początkiem roku 2018 odbyliśmy podróż do siedziby HTC Professional Floor Systems, znajdującej się niedaleko miejscowości Norrköping w Szwecji. Celem naszej wizyty było uczestniczenie w wyspecjalizowanym projekcie HTC Academy. Jest to profesjonalne szkolenie prowadzone przez pracowników firmy HTC mające na celu nauczyć użytkowników maszyn, najefektywniejszej pracy, dobrego doboru ogromnej gamy narzędzi do podłoża oraz pokazania pełni możliwości produktów HTC. Zajęcia podzielone były na część teoretyczną mówiącą szczegółowo o wszystkich etapach zdzierania, szlifowania i polerowania powierzchni z wykorzystaniem systemów HTC Superfloor ™ oraz HTC Superprep ™ a także część praktyczną, gdzie w specjalnie przygotowanej do tego hali mogliśmy zobaczyć maszyny w akcji i przekonać się o ich efektach pracy. Cały kurs przygotowany był bardzo profesjonalnie, otrzymaliśmy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas zagadnienia. Na sam koniec otrzymaliśmy certyfikaty potwierdzające naszą zdobytą wiedzę. Dzięki szkoleniu poznaliśmy wszystkie tajniki DURATIQ. Poznaliśmy również wielu specjalistów z firmy HTC co gwarantuje nam podczas prac możliwość kontaktu z nimi w razie ewentualnych pytań.

Maszyny HTC

Maszyny HTC zostały docenione przed tysiące klientów na całym świecie. Są one w stanie sprostać niejednemu zadaniu, od szlifowania obszarów o powierzchni tysięcy metrów kwadratowych po przygotowywanie podłoża. Dzięki połączeniu z odpylaczami HTC, oraz narzędziami diamentowymi, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompletny system, gwarantujący wykonanie prac w bardzo skuteczny sposób.Serdecznie zapraszamy do współpracy.