Firma "FLOOR SOLUTIONS" powstała z pasji do betonu oraz posadzek. Firmę tworzy zespół doświadczonych ludzi, którzy oferują szeroki asortyment usług w zakresie rozwiązań posadzkowych. Nie należy sugerować się krótką obecnością firmy na rynku - gdyż nie jest to wyznacznik naszej wiedzy. Każdy z nas posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy na budowie, ze szczególnym naciskiem na prace posadzkarskie. Niewielki zespół ludzi jest w stanie zrealizować skomplikowane projekty, które opieramy o światowe rozwiązania.

Park maszynowy pozwala nam sprostać małym, jak również większym powierzchniom. W ostatnim czasie nasz park maszynowy powiększył się o maszynę szlifującą oraz odpylacza z firmy HTC. Oba urządzenia zdobyły nagrody na światowych targach World Of Concrete w Las Vegas. W 2017 za najbardziej innowacyjną maszynę wybrano szlifierkę HTC DURATIQ. Natomiast rok później w 2018 uznanie otrzymał odpylacz HTC model D60.

Innowacyjność i kompetencje to cechy, które charakteryzują naszą firmę. Z roku na rok dążymy do rozwoju naszej kadry, biorąc czynny udział w szkoleniach i wykładach. Nasze uczestnictwo i zdobycie wiedzy potwierdzają liczne certyfikaty i dyplomy uzyskane na szkoleniach w Polsce i za granicą. Można tu wymienić m.in. tytuł technologa i projektanta betonu potwierdzony przez Instytut Materiałów Budowlanych i Technologii Betonu, jak również uzyskanie certyfikatu autoryzowanego wykonawcy firmy HTC ze Szwecji - w zakresie polerowania, szlifowania oraz zdzierania powłok.

Sika Certyfikat

Certyfikat Sika

Zobacz
SIKA POLSKA

kwiecień 2018

Praktyczne szkolenie z zakresu systemów SIKA Balcony Premium oraz SIKA Comfortfloor. Szkolenie odbyło się w siedzibie firmy JAMAX - autoryzowanego przedstawiciela SIKA w Polsce.

HTC Floor Certyfikat

Certyfikat HTC Academy

Zobacz
HTC ACADEMY

marzec 2018

Szkolenie z zakresu polerowania, szlifowania i zdzierania powłok. Zorganizowane w siedzibie firmy HTC w Szwecji. Zakres obejmował część praktyczną oraz teoretyczną.

Certyfikat Górażdże XVI

Certyfikat Górażdże XVI

Zobacz
XVI - WARSZTATY BETONOWE

listopad 2017

Tematyka warsztatów obejmowała m.in. tendencje rozwojowe w technologii betonu, betony posadzkowe i nawierzchniowe. Wspomniano również o systemach napraw nawierzchni betonowych.

Certyfikat Chryso

Certyfikat Chryso

Zobacz
CHRYSO POLSKA

grudzień 2016

Głównym tematem szkolenia były rozwiązania dla mieszanek betonowych na posadzki. Poruszono również temat betonowania w warunkach obniżonych temperatur.

Certyfikat SPBT

Certyfikat SPBT

Zobacz
SPBT KRAKÓW

listopad 2016

Szkolenie przedstawiające wymagania jakim będzie trzeba sprostać, jeżeli Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa potraktuje beton towarowy jako wyrób budowlany.

Certyfikat IMBiTB

Certyfikat IMBiTB

Zobacz
IMBiTB - KURS

marzec 2016

Intensywny kurs z zakresu technologii i projektowania betonu obejmujący wykłady oraz egzamin końcowy.

Certyfikat Górażdże XV

Certyfikat Górażdże XV

Zobacz
XV - WARSZTATY BETONOWE

listopad 2015

Głównym tematem warsztatów było projektowanie betonu w praktyce, połączone z licznymi pokazami. Omówiono również podstawy projektowania i wykonawstwa posadzek przemysłowych.

Certyfikat BASF

Certyfikat BASF

Zobacz
BASF - AKADEMIA

październik 2015

Akademia poświęcona nowym rozwiązaniom w technologii i domieszkach do betonu, a także udział w szkoleniu wprowadzającym z zakresu Normy EN 206:2014.